- Dzieciaki! Kredki i pędzle w dłoń, nie bójcie się używać kleju! Uwolnijcie pokłady energii i kreatywności i zamieńcie je w prawdziwe dzieła sztuki! Niech twórcza moc będzie z Wami!!! - takimi gorącymi słowami zachęcają dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Co słonko widziało” organizatorzy z Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, a także wychowanków placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej. Tematem prac powinno być piękno przyrody i stosunek człowieka do środowiska naturalnego. Dzieła mogą być wykonane przez uczestników samodzielnie, w dowolnej technice w formacie A4 lub A3.

Opisane prace wraz z kartą zgłoszenia należy nadesłać lub dostarczyć do 9 kwietnia do bielskiej Kubiszówki (ul. Słowackiego 17). Prace oceniane będą w czterech kategoriach: do 6 lat, od 7 do 9 lat, od 10 do 12 lat oraz od 13 do 15 lat. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 kwietnia. Na laureatów czekają nagrody i dyplomy.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ.