Warsztaty makijażu, dwa koncerty, spotkanie z poezją z udziałem znanych mężczyzn oraz wernisaż wystawy malarstwa – wszystko to przygotował  z myślą o płci pięknej Miejski Dom Kultury.

Pierwsza propozycją z okazji Dnia Kobiet są warsztaty makijażu „Esencja kobiecości” w Domu Kultury w Starym Bielsku. Odbędą się już w piątek, 5 marca o 18.00. Zajęcia poprowadzi Anna Mysłajek. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisywać się można pod numerem telefonu 502-857-637.

W niedzielę, 7 marca o 17.00, przyjdzie czas na koncert „Kobieta i życie” w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz oraz na Facebooku tej placówki. Szczegółowo pisaliśmy o tym wydarzeniu TUTAJ.

Nazajutrz – w poniedziałek, 8 marca o 12.00 - na profilu społecznościowym Domu Kultury w Wapienicy będzie  można wysłuchać muzycznego upominku od Kapeli Cuda-Wianki.

Również w poniedziałek, ale o 17.00, na profilu facebookowym Domu Kultury Komorowice Krakowskie odbędzie się spotkanie z poezją z udziałem znanych mężczyzn… Panie będą mogły usłyszeć najpiękniejsze wiersze o kobietach i dla kobiet.

Wisienką na torcie będzie czwartkowy (11 marca o 17.00) wernisaż wystawy „Kolor kobiety” – w wersji online. Ekspozycja prezentowana jest w Galerii Na Piętrze Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Autorką wystawianych obrazów jest Ewa Jedryk-Czarnota. - Zapraszamy na wystawę będącą studium kobiecości, apoteozą kobiecego piękna, subtelności i wdzięku – zachęcają organizatorzy. Wystawę można oglądać w Kubiszówce do 16 marca.