Trzy artystki trafiają w zaświaty razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu, kiedy jadą na kolejną imprezę. Tak zaczyna się spektakl „Anioł i kobiety”, który będzie można zobaczyć 12 marca o 19.30 w Bielskim Centrum Kultury.

On, Anioł, jest jeden. Czeka na trzy kobiety w progu zaświatów. To tutaj, w jego obecności, zapadnie decyzja, czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię. Czy artystki zechcą powrócić na ziemski padół? A pies? Jak potoczą się jego losy?To tylko niektóre z pytań, które stawia przed widzami reżyserka spektaklu Agnieszka Warchulska.

Akcja widowiska, kontrapunktowana na żywo dźwiękiem saksofonu, rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku nieba i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji. Dialogi skrzą się dowcipem i są gęste od docinków, ironii i złośliwości. Odnajdziemy tu także wiele odniesień do spraw i wydarzeń, którymi żyjemy na co dzień.

Występują:
Maria Pakulnis
Tadeusz Chudecki
Agnieszka Warchulska
Aleksandra Domańska/Viola Arlak
Saksofonista (muzyka na żywo)
Pies Szaras

„Anioł i kobiety”, 12 marca godz. 19.30 (przeniesiony z 20 marca 2020), Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 110, 95 i 75 zł.

Aktualizacja:
Spektakl został niestety odwołany.