Koncerty i inne wydarzenia kulturalne wracają na sceny – przy udziale maksymalnie 50 procent publiczności. Bielskie Centrum Kultury ma już plany repertuarowe na najbliższe miesiące. W sobotę, 27 lutego o 17.00, zaprasza na koncert z nowego cyklu „Inne brzmienie miasta”. Na początek – Baranovski, czyli 29-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski.

Jego najbardziej znane przeboje to „Czułe miejsce” oraz „Lubię być z nią”. Ta druga piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do przeboju przekroczył już 16 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

Wojtek Baranowski ma też na koncie nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku", złote płyty dla singli „Dym" i „Zbiór", platynową dla „Luźno" i podwójnie platynową dla „Czułego miejsca". W październiku 2019 premierę miała jego debiutancka płyta „Zbiór”. Wydawnictwo przyniosło autorowi kolejne 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty.

„Inne brzmienie miasta”: Baranovski, 27 lutego godz. 17.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety -  60 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).