Poranek Muzyczny dla dzieci, który zwykle odbywa się w niedzielne przedpołudnia w Bielskim Centrum Kultury, tym razem zagości u młodych melomanów w wersji online. 20 grudnia o 11.00 spotkanie z SuperWirtuozami będzie można oglądnąć w formie transmisji na stronie www.bck.bielsko.pl.

Najbliższy koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego zatytułowany jest „Czas niespodzianek”. Coraz bliżej święta. W domach wielkie poruszenie. Hania i Zyzio również przygotowują się do świąt, tym razem w pandemicznej wersji online. Tradycyjnie piszą list do św. Mikołaja. Spędzając przy oknie wiele godzin zaczynają czuć zwątpienie, czy w ogóle dostaną prezenty.

Najnowsza seria koncertów familijnych jest odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Szalona opowieść, zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze małych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie oczywiście ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

Wykonawcy:
SuperWirtuozi
Maciej Cisowski (prowadzenie orkiestry)
Michał Misza Czorny (scenariusz i reżyseria)