Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej promuje cykl Kultura w izolacji. W związku z zawieszeniem działalności stacjonarnej wszystkie placówki MDK przeniosły swoją aktywność do internetu. Podajemy ofertę bielskich placówek kultury w okresie epidemii koronawirusa.

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz proponuje najmłodszym udział w konkursie plastycznym Co słonko widziało? Kubiszówka czeka na zeskanowane prace, wykonane dowolną techniką, przedstawiające piękno przyrody i stosunek człowieka do środowiska naturalnego pod adresem: [email protected] Prace można przesłać do 15 kwietnia.

Dom Kultury w Kamienicy wychodzi z propozycją świąteczną i zachęca do udziału w konkursie palm wielkanocnych Siedzisz w domu - zrób palmę! Trzeba zrobić palmę, sfotografować ją i przesłać zdjęcie na adres: [email protected]

Konkurs Wiersz dla mamy to propozycja Domu Kultury Komorowice Krakowskie. Prace można wysłać na adres: [email protected] do 12 maja. Druga propozycja to kulinarne spotkania dla dzieci. Szczegóły można znaleźć na Facebooku, gdzie dostępne są także internetowe lekcje gry na gitarze.

Dom Kultury w Lipniku przygotował Domową Scenę Teatralną (NIE) Rób SCENY! KONKURS! Placówka pod adresem: [email protected] czeka na zarejestrowane domowe sceny teatralne.

Dom Kultury w Olszówce przygotował internetową wystawę prac Jak się patrzy, a Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zorganizował konkurs plastyczno-fotograficzny #nienudzimisie. To propozycja skierowana do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Aby wziąć udział w konkursie, najmłodsi muszą przygotować prace plastyczną i jej skan lub zdjęcie wysłać na adres: [email protected] - do 30 kwietnia.

bb

Foto: UM Bielsko-Biała