Już 11 marca zabierz swoją przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Kino Helios zaprasza mieszkanki Bielska-Białej i okolic. KONKURS

„Kino Kobiet” to cykliczna impreza filmowa przeznaczona dla płci pięknej, której towarzyszą przed seansem filmowym liczne atrakcje. Helios Bielsko-Biała tym razem zaprasza na film pod tytułem „Pojedynek na głosy". Kino dla kobiet od lat ma już swoje fanki, które licznie przychodzą na swoje ulubione seanse filmowe z niespodzianką w tle.

To znakomita okazja do rozmów przy kawie, poczęstunku, a także możliwość wylosowania licznych nagród podczas tradycyjnej loterii. Tym razem motywem przewodnim wieczoru będą stroje wojskowe, moro czy khaki. Ten ciekawy kamuflaż będzie dodatkowym atutem spotkania.

Konkurs

Dla Czytelniczek naszego portalu przygotowaliśmy jedną podwójną wejściówkę na seans „Kino Kobiet” do Helios Bielsko-Biała. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Kto jest reżyserem filmu „Pojedynek na głosy"?

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem i numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs Helios Bielsko-Biała”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.

Aktualizacja godz. 18.30. Dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą telefoniczną.