Podczas tegorocznych ferii Kino Helios zaprasza wszystkie młodsze i starsze dzieci na wiele różnorodnych atrakcji.

W soboty i niedziele, od 09:30 do 16:00, na najmłodszych widzów (od 2 do 6 lat) czeka specjalnie przygotowany kącik zabaw prowadzony przez przemiłe animatorki. Będzie można pomalować buzię, wziąć udział w skręcaniu balonowych zwierzątek i poszaleć w nadmuchiwanym zamku.

Dla dzieci młodszych i starszych został przygotowany cykl imprez tematycznych i warsztatów:

- 26.01 godz. 10:00-14:00 Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO - warsztaty budowlane dla dzieci

- 18.01 godz. 10:00-16:00 SPY SHOW czyli Tajni i Fajni (animatorzy udowodnią, że nie trzeba być dorosłym, żeby zostać prawdziwym szpiegiem, w programie zadania sprawnościowe i logiczne, plus prezentacja szpiegowskich gadżetów!)

- 19.01 godz. 10:00-16:00 Edukido - warsztaty budowania z klocków Lego

- 21.01 10:00-16:00 Oskarowa Gala – zostań gwiazdą na jeden dzień z kinem HELIOS (profesjonalna sesja na oskarowej ściance - przez moment każde chętne dziecko będzie mogło się poczuć jak prawdziwa gwiazda filmowa)

- 25.01 w godz. 10:00-16:00 Idea Events zaprasza do Fabryki Czekolady, gdzie każde dziecko będzie mogło wyprodukować własne czekoladki

Szczegóły www.helios.pl

Konkurs!
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwie podwójne wejściówkę na trzy niedzielne seanse dla dzieci: "Tajni i fajni", "Urwis", "Jumanji:Następny poziom". Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się Superagent grający główną rolę w filmie "Tajni i fajni"?
2. W temacie maila należy wpisać tytuł filmu, na który chce się otrzymać wejściówkę..
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.