Już w najbliższą niedzielę, 12 maja, kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 6. Od godziny 10:30 prezentowany będzie zestaw bajek:

  •          Kasza na siekierze
  •          Zły car
  •          Kogucik Złoty Grzebyczek
  •          Konik Garbusek
  •          Fantastyczna historia o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach
  •          Straszna historia o chłopcu, który musiał zmienić szkołę
  •          Przerażająca historia o pastuszku na pniu

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Na sali  odbędzie się także pokaz tańca w wykonaniu uczniów szkoły Releve. Kino odwiedzi także Masza!

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na taki specjalny seans. Zapraszamy do zabawy!

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Od którego roku bajka "Masza i Niedźwiedź" jest emitowana w Rosji?
2. W temacie maila należy wpisać: Masza i Niedźwiedź.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.