17 września zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek i seanse z konkursami - Helios pokaże kolejne odcinki z serii „Przygody Słoniczki Elli” oraz film „Tarapaty”!

W niedzielę 17 września o godzinie 10:30 Helios zaprezentuje nowy zestaw bajek z cyklu "Przygody Słoniczki Elli". Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Wszystkie bilety w cenie 16 zł.

Więcej informacji na stronie: http://www.helios.pl/

 

W niedzielę 17 września o godz. 12:00 i 14:00 Helios zaprezentuje film pt.: „Tarapaty” z konkursami. TARAPATY to film przygodowy produkcji polskiej, przeznaczony dla dzieci od lat sześciu w towarzystwie opiekunów.

Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Wszystkie bilety w cenie 18 zł.

Więcej informacji na stronie: http://www.helios.pl/

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia:
- jedno podwójne na „Przygody Słoniczki Elli”,
- jedno podwójne na film „Tarapaty”.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz tytułem filmu jaki wybierasz.
2.W temacie maila należy wpisać: Helios.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.