30 sierpnia 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w kinie Helios. Tym razem zobaczymy film „Mamuśki mają wychodne”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie Helios dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na babskim seansie w kinie Helios! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Atrakcja wieczoru:

Pani Natalia Jekiełek przedstawicielka firmy „Clinque” Zaprezentuje najnowsze trendy w makijażu oraz opowie o nowościach, zdradzi triki cenne dla każdej Pani, przy codziennym makijażu. Zaprosi jedną z Pań obecnych na sali i przeprowadzi konsultacje.

Seans i konkursy poprzedzi spotkanie z Partnerami kina, którzy od godz. 18:00 będą do dyspozycji Pań.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Podaj tytuł filmu, jaki zostanie zaprezentowany podczas najbliższego spotkania z cyklu Kino Kobiet?
2.W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3.O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.