Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Filmowych Poranków! Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę 30 lipca o godz. 10:30 Helios zaprezentuje zestaw „Niebieski dźwig".

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Więcej informacji na stronie: http://www.helios.pl/7,Bielsko-Biala/BazaFilmow/Szczegoly/film/9252/Lato-z-Bobem-Budowniczym-cz--4

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższy Filmowy Poranek w kinie Helios.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Jak nazywają się przyjaciele Boba Budowniczego?
2.W temacie maila należy wpisać: Lato z Bobem.
3.O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.