Krystyna Stańko - jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych w Polsce wystąpi 17 lutego o godz. 18:00 w Bielskim Centrum Kultury z grupą znakomitych jazzmanów.

Krystyna Stańko - jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych w Polsce, laureatka wielu nagród, w tym medalu Gloria Artis 2014, autorka tekstów, kompozytorka, obdarzona oryginalną barwą głosu. W Bielsku-Białej wystąpi z grupą znakomitych jazzmanów. Na instrumentach perkusyjnych zagra Ze Luis Nascimento.

NOWY ALBUM KRYSTYNY STAŃKO - PREMIERA JESIENIĄ 2016 . Na program nowej płyty Krystyny Stańko " 9 "  złożą się przepiękne bossa novy A. C. Jobima , a także wybrane  standardy jazzowe w autorskich opracowaniach. Nowy album "9" zawierający standardy jazzowe i klasyki bossa-novy ma szansą trafić do szerszej publiczności, jako, że muzyka na nim zawarta posiada szczególnie piękne melodie, bogate harmonie, które interpretują wybitni, wrażliwi artyści.

Skład koncertowy: Krystyna Stańko - vocal, Ze Luis Nascimento - instrumenty perkusyjne, Dominik Bukowski - vibrafon, xylosynth, Piotr Lemańczyk - kontrabas, Marcin Wądołowski - gitara.

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/jazzowe-bossanowy

Bilety w cenie:

  • 40 zł (normalny)
  • 20 zł (ulgowy)

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert Krystyny Stańko.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Jazzowe Bossanowy.
3.Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza wyśle do nas maila.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną w dniu 14.02 do godz.16.00.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.