Świąteczny odcinek SuperWirtuozów z udziałem chóru gospel, organów i solistów Satellite Orchestra w repertuarze kolędowym - 11 grudnia o g. 11.00 w Domu Muzyki.

Premiera 3. odcinka SuperWirtuozów już 11 grudnia w Domu Muzyki BCK. Zapraszamy!

„SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór” to nowy serial teatralny Macieja Cisowskiego, stworzony w odpowiedzi na potrzebę prezentowania najmłodszym widzom, najbardziej wartościowych zjawisk muzycznych w przyjaznej. Forma serialu, czyli podzielona na odcinki bajkowa opowieść, daje nam możliwość zaprzyjaźnienia się z głównymi bohaterami, a co więcej, zobaczenia w akcji ratujących świat prawdziwych "SuperWirtuozów". Liczne zagadki i pobudzająca wyobraźnię fabuła, rozwija kreatywność, a familijny charakter tych mini spektakli, daje możliwość zbudowania prawdziwej relacji - pomiędzy dzieckiem, rodzicem i muzyką. Poszczególne odcinki utrzymane są w konwencji rozrywkowej i trwają ok. 60 minut.

 

Bilety w cenie:

  • 20 zł dorośli
  • 10 zł dzieci

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/superwirtuozi-odc-3-grudzien-2016

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia na Poranki Muzyczne dla dzieci.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: BCK.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną bądź mailową w dniu 6.12.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.