Życie jest sztuka, a szczęście wyborem, to motyw przewodni spotkania o edukacji emocjonalnej, które w sobotę 26 listopada poprowadzi ceniona coach Ewa Foley.

- Inteligencja emocjonalna jest kluczem do uzyskania równowagi pomiędzy przeżywaniem a poznaniem, miłości, ą a logiką rozumu - mówi Ewa Foley. - Podczas specjalnego warsztatu będzie się można przekonać o tym w praktyce. W ciągu czterech godzin będziemy uczyć się rozpoznawać, kierować i wpływać na swoje emocje, ćwiczyć umiejętność empatii, czy rozwijać swoje kompetencje osobiste i społeczne. Razem poszukamy także równowagi między rozsądkiem i emocjami oraz umysłem a sercem.

To będzie pierwsza wizyta Ewy Foley na południu Polski i w sercu Podbeskidzia. Od lat ekspertka zaraża wszystkich, którzy się z nią zetkną, niebywałym optymizmem i ufnością w siłę własnej psychiki. Zanim zajęła się rozwojem społecznym, pracowała na wysokich stanowiskach w międzynarodowych firmach. Osiągnęła sukces w biznesie. Jej drugą ojczyzną jest Australia, w której mieszka. Tam też zajęła się profilaktyką holistyczną. Od 1995 roku pomaga również Polakom, inspirując ich do większej wiary we własne możliwości. 

Bilety na warsztaty, obywające się w godz. 10:00-14:00, w cenie 130 złotych są już dostępne w Punkcie Informacyjnym Galerii Sfera. Można także zamówić specjalny catering na krótką przerwę, która odbędzie się w ramach spotkania w ostatnią sobotę listopada. Organizatorem wydarzenia jest organizacja „Kobieta Szczęśliwa”.

db