Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00.

Seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 5” już 21 sierpnia o godzinach 10:30 i 14:00

Tym razem obejrzymy:

  •     Prezent dla Boba
  •     Park dinozaurów
  •     Ćwierć maraton
  •     Końcowa stacja
  •     Światła, kamera i Leo

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Od godz. 10:00 do 10:30 w holu kina Klub Kreatywnego Inżyniera Flojamo poprowadzi warsztaty budowania z małych cegiełek. Przed seansem 10:30 na sali spotkamy się z Czarodziejem, który pokaże nam kilka magicznych sztuczek. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków kino przygotowało wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód. Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres [email protected] maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Wakacje z Bobem.
3.Zaproszenia wygrają dwie pierwsze osoby, które prześlą do nas maila.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną w dniu 19.08 do godz.16.00.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.