Bielsko posiada sporo pubów i miejsc w, których można spędzić piątkowy wieczór. Teraz również i Biała ma szansę ożywić mieszkańców naszego miasta. Otwarcie nowego pubu Rock Galeria przy ul. Staszica przyciągnęło bardzo wielu gości.

W piątkowy wieczór odbyło się otwarcie ?Rock Galeria? - pubu, który swoim klimatem zachwycił nie tylko wielbicieli muzyki rock. Wszystkie miejsca były zajęte, a ze stolików słychać było rozmowy i odgłosy dobrej zabawy. Wielu z przybyłych wybrało nawet miejsce stojące, bo jak mówili - ?Klimat tego miejsca pozwala się bawić również na stojąco?. Spotkać mogliśmy bielszczan w różnym wieku, co świadczy o tym, że pub nie posiada ograniczeń i każdy może spędzić w nim miło czas.

Zawieszone na ścianach liczne zdjęcia zespołów rockowych, nastrojowe lampy, wygodne kanapy i stoliki oddzielone za pomocą niewysokich ścian oraz zasłon, to elementy wystroju. W najbliższym czasie, oprócz dolnej sali, mają zostać otwarte pozostałe części pubu, czyli górny poziom oraz dancefloor. Wszystkim polecamy ten pub nie tylko z racji świetnego klimatu, ale również miłej atmosfery jaka panuje w lokalu.

Foto: Anna Kalecińska

www.mauaphotography.wordpress.com