Uwielbiasz kawę i niebanalne klimaty? Wstąp do Dog's Bollocks Pub na gigantyczną porcję czarnego naparu i daj się uwieść oryginalnemu i wysmakowanemu wnętrzu.

Mieszczący się na bielskiej starówce Dog's Bollocks Pub niezmiennie cieszy się sympatią klientów. Niesłabnącą popularność lokalu buduje zarówno niebagatelna karta, w której każdy znajdzie coś dla siebie, jak i ciekawy wystrój. Pub składa się z dwóch sal oddzielonych korytarzem. Dzięki temu rozwiązaniu Dog's Bollocks jest jednym z niewielu klubów, w którym palacze nie muszą odchodzić od stolika, by zaspokoić głód nikotyny. Sala znajdująca się w głębi lokalu przeznaczona jest właśnie dla osób palących.

W Dogsie znajduje się dość duża ilość stolików, jednakże niemalże pewnym jest, że w weekend nie znajdziemy miejsca, nie zrobiwszy wcześniej rezerwacji. Jako jedno z najmodniejszych miejsc spotkań młodzieży szkolnej i akademickiej, pub prawie każdego wieczoru jest pełen. Wysmakowany wystrój lokalu przypada do gustu wielu klientom, a wygodne kanapy i fotele pozwalają poczuć się tu jak w domu i odprężyć.

Spokojna, nienachalna muzyka podkreśla wysublimowany klimat, w którym utrzymana jest dekoracja. Wystrój, kolorystyka i dźwięk stanowią w Dog's Bollocks spójną całość, która przysporzyła lokalowi rzeszę fanów. Kameralna atmosfera miejsca sprzyja spotkaniom, zarówno tym biznesowym, jak i tym spędzonym w gronie przyjaciół. Klub sprawdzi się również jako pomysł na walentynkowy wieczór, gdyż jego intymna aura sprzyja małemu tete a tete.

Karta Dog's Bollocks zadowoli zarówno osoby poszukujące nowych barmańskich kombinacji, jak i wielbicieli dobrego posiłku. Lokal oferuje dobrze znane i lubiane drinki. Można dać się również zaskoczyć autorską twórczością jednego z barmanów. Bardzo dobrze wyposażony bar daje nam wiele możliwości. Ceny alkoholi są bardzo zróżnicowane, jednakże pub nie należy do najtańszych. Lokal może się pochwalić bogatym i ciekawym menu. Możemy zjeść tu różnego rodzaju przystawki, desery, ciepłe dania i przekąski. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się ogromne kubki kawy i herbaty, które zaspokajają nawet największe pragnienie.

Jeden z najbardziej obleganych lokali na bielskiej starówce zaskarbił sobie sympatię tak wielu osób przede wszystkim dzięki byciu otwartym na potrzeby klienta. Wygodne kanapy, nastrojowy klimat, gustowny wystrój, nienachalna muzyka, bogaty asortyment, oryginalna karta. Wszystkie te składniki wpłynęły na markę, jaką teraz może pochwalić się Dog's Bollocks Pub. Jest to lokal, który wypracował sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów, ale - co o wiele ważniejsze - niezmiennie trzyma wysoki poziom obsługi i oferty.

Karolina Mazurek

Zdjęcia wnętrz: Karolina Mazurek
Zdjęcia z modelkami: Paweł Strykowski