Konkurs sygnowany przez Projekt JA "Uchwyceni w samorealizacji" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Na oficjalnej stronie programu pojawiło się wiele ciekawych zdjęć, które są dowodem na to, że w każdym z nas drzemie pasja oraz chęć wyrażania siebie.

 - Jestem bardzo podniesiona na duchu. Pełna pozytywnych emocji - mówi Bożena Społowicz, pomysłodawczyni i koordynatorka Projektu JA, właścicielka Golden SPA. - Pragniemy się rozwijać, pomimo trendów, które ostatnio lansują media: wypalonych, zabieganych, zapracowanych, zniewolonych własną pracą i karierą ludzi. Nadal drzemie w nas chęć, żeby przystanąć, przemyśleć swoje życie, odkryć w nim swoją przestrzeń, spokojną przystań. To inspirujące, że są ludzie, którzy potrafią czerpać radość z na pozór prostych, lecz jakże ważnych spraw. Mało tego, ci sami ludzie chcą się podzielić własnym doświadczeniem, chcą pobudzać innych. Pokazać, że można żyć inaczej, szukać szczęścia, spełnienia, szukać samych siebie. Co tu dużo ukrywać - swoją odważną postawą zainspirowali także nas - zespół Projektu JA - dodaje Bożena Społowicz.

Projekt JA - daje możliwość odnalezienia siebie, zdiagnozowania własnych potrzeb, zmierzenia się z wyzwaniami i nareszcie, akceptacją własnego ja. Projekt Ja, to ścieżka, droga do wnętrza siebie. Daje narzędzia, które pozwolą odkryć sens i radość w codziennośc. Nie podsuwa pięciominutowych rozwiązań, szybkich, łatwych i krótkotrwałych. Oferuje za to twórczą pracę z własnym ja, gdzie nagrodą jest świadome, harmonijne i zrealizowane JA!

Jeżeli chcesz podzielić się pasją i doświadczeniem - wciąż możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym, który jest realizacją własnego ja. Wystarczy wejść na stronę www.projektja.pl i zaprezentować swoje dzieło.