Już 23 lutego do Bielska-Białej zawita kabaret Ani Mru Mru. Goście wystąpią w Bielskim Centrum Kultury z zupełnie nowym programem artystycznym: ?Nuda, rutyna i odcinanie kuponów?.

Ani Mru Mru, to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Bawią nas już od 1999 roku, a na swoim koncie mają wiele ogólnopolskich nagród. ?Wesołe chłopaki z Lublina?, tak mówią o Marcinie Wójciku, Michale Wójciku i Waldemarze Wilkołeku, czyli trzonie kabaretu Ani Mru Mru. Ich charyzma w połączeniu z dowcipem tworzy idealny zestaw zarówno na imprezy, jak i długie zimowe wieczory przy kominku. Skecze kabaretu Aniu Mru Mru charakteryzują się różnorodnością tematyczną, doskonałą grą aktorską, dowcipem, żartem, ciekawymi aranżami muzycznymi i ogromnym zaangażowaniem kabareciarzy. Wśród najpopularniejszych skeczy bez wątpienia należy wymienić: Tofik, Otwarcie hipermarketu, Małysz.

Już 23 lutego mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli obejrzeć najnowszy program kabaretu Ani Mru Mru: ?Nuda, rutyna i odcinanie kuponów?. To ponad dwie godziny humoru na wysokim poziomie. Jakie tematy tym razem poruszą Marcin, Michał i Waldek? Miłość? Polityka? Polska? Nie, to wszystko już było. Czas na coś zupełnie innego. Na początek Euro 2012, a w dalszej części - panowie przebrani w ludowe stroje z okolic Puław (nie możecie tego przegapić), monolog Marcina o jego problemach z odchudzaniem. Nie zdradzamy więcej, resztę musicie zobaczyć sami. Z pewnością nie będziecie się nudzić i narzekać na rutynę.

Kabaret Ani Mru Mru. Dom Muzyki BCK, 23 lutego godz. 16.00 i 19.00 Bilety w cenie 60 zł. Zapraszamy i czekamy na Wasze opinie!

Michalina Rosner