W sobotę, 6 kwietnia o 13.00, w bielskiej auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja szykuje się prawdziwa gratka dla rodzin z dziećmi. Odbędzie się tu "Hau-Hau Show" - interaktywne widowisko dla najmłodszych.

- Pewnego dnia szczenięta decydują, że nie chcą nudzić się w domu - są gotowe na prawdziwą przygodę i wyruszą w poszukiwaniu skarbów - przybliżają fabułę organizatorzy. - Zamieniają meble w swoim pokoju w statek, ale czym jest statek bez kapitana? Kto będzie kapitanem? Najpierw spotykają złego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek dla rekina, a dzięki małym widzom są w stanie nie tylko nakarmić go, ale także zaprzyjaźnić się z olbrzymem!  Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Ratunku!

O tym, jakie były dalsze przygody dzielnej ekipy, możecie dowiedzieć się, przychodząc na spektakl „Hau-Hau Show". Jest on skonstruowany tak, że dzieci aktywnie w nim uczestniczą: pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę, walczą z piratami, uczą się tańców pirackich, zbierają owoce, tańczą i śpiewają.

Spektakl składa się z dwóch części (40 minut i 25 minut) oraz 15-minutowej przerwy.

"Hau-Hau Show", 6 kwietnia godz. 13.00, aula Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja (ul. A. Frycza Modrzewskiego 12). Bilety dostępne są tutaj.