W ten weekend już po raz trzeci w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbywają się targi EkoTrendy. Na licznych stoiskach sprzedawana jest zdrowa żywność i produkty służące zdrowiu. Dziś ostatnie okazja, by wybrać się na zakupy.

W hali pod Dębowcem pojawiło się ok. 250 wystawców. Na ich stoiskach oprócz dominującej żywności, znajdziemy m.in. produkowaną w sposób naturalny odzież, zabawki, kosmetyki i inne rzemieślnicze produkty. Nic dziwnego - EkoTrendy to największa tego typu impreza w Polsce, co pół roku przyciągająca tłumy.

W godzinach przedpołudniowych pod Dębowcem można spodziewać się braku miejsc parkingowych i tłumów wewnątrz, w okolicach wczesnych godzin popołudniowych jest już łatwiej dokonywać zakupów. Podczas targów odbywają się darmowe prelekcje na temat zdrowia, funkcjonują liczne stoiska gastronomiczne, uruchomiono także eko-przedszkole, w którym można pozostawić dzieci na czas robienia zakupów.

Targi EkoTrendy potwają jeszcze w niedzielę w godz. 10.00-18.00. Na miejscu bilet wstępu kosztuje 10 zł, ale na stronie internetowej można pobrać darmowy e-bilet. Szczegóły oraz program - TUTAJ.

Zdjęcia: Piotr Bieniecki