Minionej nocy odbyła się pożegnalna dyskoteka w Klubie Klimat. Niegdyś najpopularniejszy lokal w Bielsku-Białej przed północą zapełnił się tłumem gości, a w dawny klimat tego miejsca przeniósł wszystkich DJ Gouliano, który puszczał najlepsze sety z ostatnich 20 lat. W przyszłą niedzielę w Klimacie zaplanowano jeszcze koncert Kamila Bednarka. Później na drugim piętrze Galerii Sfera funkcjonować będzie centrum rozrywki z kręgielnią oraz strefą gastronomiczną.

Przez cały luty Klub Klimat organizuje pożegnalne koncerty w związku z zakończeniem działalności klubowej. Tydzień temu wyprzedane zostały bilety na Baciary i zorganizowana została impreza walentynkowa, która rozpoczęła cykl pożegnalnych imprez. Minionej nocy w niegdyś najpopularniejszej dyskotece w Bielsku-Białej zorganizowana została ostatnia impreza klubowa. Na parkiecie bawiło się kilkaset osób w różnym przedziale wiekowym - nie brakowało młodzieży, ale również osób, które imprezowały w tym miejscu 20 lat temu. W dawny klimat przeniósł DJ Gouliano, który puszczał najlepsze sety sprzed lat. 

Czytaj także: To koniec najpopularniejszego klubu w Bielsku-Białej. Wiemy, co powstanie w jego miejscu

24 i 25 lutego w Klimacie odbędą się dwa wydarzenia młodzieżowe (m.in. impreza Student Project). W przyszłą niedzielę (26 lutego) o godz. 20.00 w Klubie Klimat wystąpi Kamil Bednarek. Bilety na koncert do nabycia w kręgielni oraz za pośrednictwem strony internetowej. Po zamknięciu dyskoteki na II piętrze Galerii Sfera działać będzie centrum rozrywki z kręgielnią i strefą gastronomiczną.

Zdjęcia: Piotr Bieniecki