W hali pod Dębowcem i na terenach przyległych trwa jedna z największych imprez motoryzacyjnych nie tylko w regionie, ale i w Polsce - Moto Show! Tam gdzie znajdują się superszybkie samochody, nie brakuje pięknych kobiet. Niedziela zapowiada się gorąco - start o godz. 10.00.

Są superszybkie bryki i amerykańskie klasyki, których na co dzień nie da się zobaczyć na drogach. Są auta modyfikowane, motocykle i wiele innych. Nie brakuje atrakcji, a na własnej skórze można poczuć niesamowity dreszczyk emocji. Można usiąść na fotelu pasażera największego monster trucka na świecie, jednego ze specjalnie przystosowanych samochodów do driftu oraz wrak taxi czy pofrunąć helikopterem!

Niedziela zapowiada się bardzo gorąco. Bramy dla zwiedzających otwarte zostaną o godz. 10.00.  - Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a naprawdę jest co oglądać i na czym zawiesić oko - komentuje Piotr Bujak, organizator wydarzenia. Odbędą się m.in. wybory najpiękniejszych samochodów zlotu. - Tam gdzie znajdują się piękne samochody, nie może również zabraknąć pięknych kobiet! O godz. 18.00 nasze wspaniałe kandydatki powalczą o tytuł Miss WLM Customs - dodaje. Impreza potrwa do godz. 19.00.

Tekst i foto: Artur Jarczok