Dziś po południu w Piekielnikach w województwie małopolskim doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył samochód z przedstawicielami Wydawnictwa Prasa Beskidzka zmierzającymi na spotkanie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. Na szczęście, nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.30. Na drodze wojewódzkiej nr 957 w Piekielnikach w powiecie nowotarskim zderzyły się łącznie cztery pojazdy, wśród nich samochód z przedstawicielami Wydawnictwa Prasa Beskidzka z Bielska-Białej, którzy zmierzali na spotkanie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. Nikt z pracowników naszej firmy nie został ranny.

Według informacji portalu 24tp.pl, poważniejszych obrażeń nie odniosły także inne osoby uczestniczące w zdarzeniu. - Trzeba dziękować Bogu, że nic się nikomu nie stało, bo wyglądało to strasznie - mówi przedstawiciel naszej redakcji. 

Na miejscu okoliczności wypadku ustala policja, obecnie droga w obu kierunkach jest zablokowana. Strażacy neutralizują substancje rozlane na jezdni. Trwa usuwanie pojazdów.

bak