Policja poszukuje 25-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który wczoraj opuścił miejsce zamieszkania i dotychczas nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiony może poruszać się fiatem seicento koloru niebieskiego. Pojazd ma bielskie numery rejestracyjne. AKTUALIZACJA

Policjanci poszukują 25-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w piątek ok. godz. 8.00 opuścił miejsce zamieszkania i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną - poinformował portal asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej. Zaginiony ma 180 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma blond włosy, zarost oraz niebieskie oczy. Ubrany był w spodnie dresowe, czarką kurtkę, ciemną czapkę oraz czarny plecak.

Mężczyzna może poruszać się samochodem fiat seicento koloru niebieskiego, pojazd ma bielskie tablice numery rejestracyjne. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony proszony jest o kontakt z Komisariatem IV w Bielsku-Białej - tel. 47 857 04 00 lub 112.

Aktualizacja, godz. 16.00
Poszukiwania zostały zakończone. Z policją skontaktowała się osoba, która rozpoznała samochód zaginionego po numerze rejestracyjnym. Niestety, mężczyzna nie żyje - potwierdza asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej KMP. Policjanci wstępnie wykluczyli, by udział w zdarzeniu mogły brać osoby trzecie.

bak