Policjanci z I komisariatu w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia karty płatniczej i bezprawnego jej użycia w supermarkecie Bi1 w Bielsku-Białej. Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. AKTUALIZACJA

Do zdarzenia doszło 12 stycznia 2022 około godz. 20.50 w sklepie Bi1 w CH Gemini przy ul. Leszczyńskiej 20 w Bielsku-Białej. Nieustalony na chwilę obecną sprawca przywłaszczył nienależącą do niego kartę płatniczą, a następnie posłużył się nią, płacąc zbliżeniowo za zakupiony w supermarkecie alkohol.

Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej tel. 47 85 701-00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

bb

Foto: Policja

Aktualizacja 8 marca godz. 9.30. Po publikacji wizerunku mieszkańcy miasta zareagowali i przekazali policjantom informacje pozwalające na identyfikację sprawcy. Do komisariatu zgłosił się również poszukiwany 51-latek, który został zatrzymany. Policja dziękuje za zaangażowanie mediów i mieszkańców regionu.