W czwartek, 27 czerwca w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się gala Miss i Mistera Beskidów. Będzie to ju 36. edycja wyborów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mistera Beskidów. Ich organizatorem jest Agencja Grabowska Models.

Podczas gali publiczność spotka się utytułowanych finalistami i finalistkami sprzed lat. Wiele z nich zdobywało najwyższe tytuły w konkursach w kraju i za granicą: Miss Polonia, Miss Polski, MRS World, Queen of Poland, Princess of the World, Foto Models Poland, Bursztynowa Miss Polski, Miss Krajów Nadbałtyckich, Teenager of the World. Wielu z nich wywalczyło tytuł Mistera Polski i reprezentowało nasz kraj na światowych konkursach. Będzie to wspaniała okazja żeby ich poznać i z nimi porozmawiać.

Podczas gali nie zabraknie występów artystycznych oraz pokazu ludzi wielkiego serca. VIP-y ze świata polityki, biznesu, medycyny oraz kultury i sztuki wystąpią na wybiegu już po raz siedemnasty. Dochód z tego pokazu zostanie przekazany w całości na działające w Bielsku-Białej hospicjum w ramach hasła przewodniego konkursów „Piękno w Imię Dobra”. W ubiegłym roku zebrano 19 tys. zł.

Gala: 27 czerwca (czwartek), godz. 18.00, BCK, bilety - TUTAJ
Zdjęcia: Magdalena Dyrda & Grzegorz Ponc Fotografia
Organizator: Grabowska Models/Lucyna Grabowska- Górecka i Sara Karcz-Kanik

bb