W najbliższych piątek otwarte zostanie Centrum Rozrywki Arcade Bee na drugim piętrze Galerii Sfera I. To nowe miejsce na rozrywkowej mapie Bielska-Białej, stworzone w miejscu, gdzie przez wiele lat działał popularny w mieście Klub Klimat. Lokal po dawnej dyskotece ma nowego najemcę, który zmienił jego wystrój.

KONKURS! Portal www.bielsko.biala.pl razem z Galerią Sfera i Arcadee Bee przygotował konkurs dla Czytelników, w którym do zdobycia są wyjątkowe nagrody: vouchery na karaoke oraz vouchery na laser-tag w Arcade Bee w Galerii Sfera. Co trzeba zrobić by je zgarnąć? Napisz swoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa, w maksymalnie pięciu zdaniach. Prześlij wiadomość z odpowiedzią na e-maila [email protected], dodaj swoje imię i nazwisko, w temacie napisz: Konkurs - rozrywka. Najlepsze odpowiedzi zgarną nagrodę. Konkurs trwa do 27 listopada, vouchery do odebrania w redakcji.

ROZWIĄZANIE KONKURSU:

Nagrody zdobywają: Paulina Popadaniec, Agnieszka Studencka, Anna Winczewska, Joanna Surmacz-Grasiak, Adrian Jaworski.  

Nim dojdzie do otwarcia nowego centrum rozrywki przez cały piątek w foyer Sfery II czekać będzie specjalna strefa eventowa z urządzieniami retro i animatorami - nieśmiertelnym flipperem, Atari Pong czy automatami Na osoby, które po raz pierwszy spróbują swoich sił w rozgrywkach, będzie czekał profesjonalny animator. Wyjaśni zasady, zdradzi skuteczne techniki, a także zmierzy się z chętnymi podczas meczu.

Otwarcie nowego centrum rozrywki na drugim piętrze Galerii Sfera I zaplanowano o godz. 17.00. W tym miejscu przez wiele lat działał Klub Klimat, który został zamknięty z początkiem roku. Po remoncie na powierzchni ok. 1 750 mkw. goście będą mieli do swojej do dyspozycji m.in. ponad 70 urządzeń zręcznościowych, trzy pokoje karaoke, laserowy paintball, strefę VR (virtual reality), przestrzeń gastronomiczną oraz strefę nagród, w której można wymienić zebrane tickety na atrakcyjne prezenty.

- Arcade Bee idealnie wkomponuje się w największą akcję rabatową w regionie, takiego Black Weekend w Galerii Sfera jeszcze nie było. To będzie jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na Podbeskidziu, o czym świadczy największa liczba automatów w Polsce i niezwykle różnorodne portfolio gier i zabaw. Z oferty mogą skorzystać zarówno najmłodsi, jak i dorośli - mówi Dagmara Gąsiorek, marketing manager Sfery.

Z okazji otwarcia Arcade Bee miłośnicy promocji mogą liczyć na atrakcyjne ofert. Solidną dawkę zabawy na dobry początek zapewni pięć darmowych żetonów. Aby je otrzymać, wystarczy zadeklarować udział w specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku i odwiedzić Arcade Bee w piątek. Na miejscu warto z kolei wypatrywać pszczoły, która rozdaje ulotki uprawniające do odebrania dodatkowego żetonu.

Arcade Bee to sieć ticketowych centrów rozrywki rozwijana w Polsce od 2018 roku. Początkowo oferta firmy obejmowała wyłącznie automaty do gier, jednak została poszerzona o dodatkowe atrakcje. 

bb