Oliwia Lach z Bielska-Białej śpiewem zajmuje się od 6. roku życia. Jeszcze niedawno śpiewała podczas koncertów „Gramy doBBro”, a wczoraj wystąpiła w programie telewizyjnym - „The Voice of Poland”. Będzie współpracować z Justyną Steczkowską.

Młoda bielszczanka, to m.in. laureatka I edycji Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów. Dwa lata temu kandydowała do korony Miss Beskidów, z kolei w lipcu ub. roku mogliśmy ją usłyszeć podczas koncertu „GraMy doBBro”. Debiutowała na kanale Youtube autorską piosenką „Pokaż”.

Od 13 lat jej pasją jest śpiew. W muzyce wyraża siebie i swoje emocje. Z powodzeniem bierze udział w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała w dziecięcym zespole, kształciła się muzycznie. Tworzy swoje teksty, nagrywa covery. Jest wrażliwą i charyzmatyczną wokalistką, która sukcesywnie spełnia swoje marzenia. W sobotę można byłą ją śledzić na dużym ekranie.

21-latka przeszła przesłuchania w ciemno w programie The Voice of Poland, w którym utalentowani wokaliści mają szansę zaprezentować się przed liczną publicznością i znanymi jurorami. Osoby, które się zakwalifikują wybierają swoich opiekunów - wybór Oliwii padł na Justynę Steczkowską. Tym samym została w programie i będzie mogła uczyć się od jednej z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Oliwia ma nadzieję, że program The Voice of Poland stanie się dla niej nowym rozdziałem w karierze.

ak