Kilka dni temu w mediach społecznościowych zdjęcie busa wyborczego wyklejonego m.in. własnym wizerunkiem zamieścił Stanisław Szwed. Polityk nie zauważył jednak błędu w najważniejszym słowie hasła wyborczego i zdjęcie stało się memem.

Wiceminister pochodzący z Bielska-Białej pochwalił się oklejonym busem, który będzie wykorzystywany w jego kampanii wyborczej. Stanisław Szwed zdjęcie wyborczego busa m.in. z jego wizerunkiem zamieścił dwa dni temu w mediach społecznościowych, ale część z fotografii bardzo szybko została skasowana. 

Internauci szybko wytknęli politykowi PiS błąd w haśle wyborczym, które w tych wyborach brzmi „Bezpieczna przyszłość Polaków”. Tymczasem w ostatnim wyrazie doszło do przypadkowej zmiany kolejności liter. Zdjęcie od wczoraj robi furorę w sieci i błyskawicznie stało się memem. Zdobyło tak dużą popularność, że trafiło na profil Make Life Harder, które obserwuje kilkaset tysięcy użytkowników. Na początku roku satyryczny profil szydził z brukowanej nawierzchni ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej, która została polepiona asfaltem.

bb