Już jutro w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się 35. gala Miss i Mistera Beskidów 2023. Beskidzka TV pojawiła się z kamerą na próbach, by sprawdzić jak idą przygotowania do wielkiej imprezy. W sobotę o prestiżowy tytuł najpiękniejszych powalczy dwadzieścia atrakcyjnych kobiet i sześciu przystojnych panów.

Podczas gali publiczność spotka się z utytułowanymi finalistami i finalistkami sprzed lat. Wiele z pań zdobywało najwyższe tytuły w konkursach w kraju i za granicą: Miss Polonia, Miss Polski, Foto Models Poland, Bursztynowa Miss Polski, Miss Krajów Nadbałtyckich czy Teenager of the World. Panowie zdobywali tytuły Mistera Polski i reprezentowali kraj na światowych konkursach. W jury konkursu zasiądzie zasiądą m.in. Karolina Gorylova - Queen of Poland 2023 i Rafał Maślak - Mister Polski 2014.

W eliminacjach do tegorocznej edycji wzięło udział blisko 300 osób. W finale przed publicznością zaprezentuje się dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów, dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów Nastolatek oraz sześciu panów walczących o tytuł Mistera Beskidów 2023. Początek imprezy o 17.00.

aj