Już w sobotę w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się gala finałowa podczas której poznamy tegorocznego Miss i Mistera Beskidów. W jury konkursu zasiądą m.in. Karolina Gorylova - Queen of Poland 2023 i Rafał Maślak - Mister Polski 2014.

Podczas gali publiczność spotka się z utytułowanych finalistami i finalistkami sprzed lat. W jury jubileuszowej 35. edycji konkursu Miss i Mistera Beskidów zasiądzie świeżo upieczona Queen of Poland 2023 - Karolina Gorylova z Agencji Grabowska Models oraz Rafał Maślak, czyli Mister Polski 2014.

W eliminacjach do tegorocznej edycji wzięło udział blisko 300 osób. W finale przed publicznością zaprezentuje się dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów, dziesięć kandydatek do tytułu Miss Beskidów Nastolatek i sześciu wspaniałych mężczyzn walczących o tytuł Mistera Beskidów 2023.

Galę urozmaicą występy artystyczne, taneczne i pokaz ludzi wielkiego serca - osobistości ze świata polityki, biznesu, medycyny, kultury i sztuki wystąpią po raz szesnasty. Dochód z pokazu zostanie przekazany w całości na hospicjum w Bielsku-Białej w ramach hasła przewodniego naszych konkursów „Piękno w Imię Dobra”. Bilety dostępne w sprzedaży na stronie Bielskiego Centrum Kultury.

KONKURS ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

bb