W najbliższą sobotę w Parku Słowackiego odbędzie się piknik rodzinny zorganizowany wspólnie przez cztery Rady Osiedla działające w Bielsku-Białej. Będą gry, zabawy i poczęstunki. Zapowiada się wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Sezon wiosenno-letni obfituje w weekendowe wydarzenia o charakterze piknikowym w miejskich parkach. Nie inaczej będzie w ten weekend. W sobotę, 27 maja w Parku Słowackiego w godz. 11.00-15.00 odbywać się będzie organizowany cyklicznie przez Radę Osiedla Górne Przedmieście piknik rodzinny pod nazwą „Bezpieczne osiedla”. Tym razem jednak rada zaprosiła do współpracy swoich sąsiadów.

Sobotnie wydarzenie odbywa się pod egidą czterech Rad Osiedli - Górne Przedmieście, Dolne Przedmieście, Mieszka I i Biała Krakowska. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Jarosław Klimaszewski. Wsparcia udzielili: BBOSiR, BCK, ZGO, Stowarzyszenie DziałaMy i Stowarzyszenie RazemBB.

W programie sobotniego pikniku m.in. dmuchańce, gry i zabawy z nagrodami, poczęstunek, występy artystyczne, malowanie kredą fiata 126p, warsztaty graffiti oraz pokazy iluzji. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielska-Białej, a zwłaszcza rodziny z dziećmi - mówią organizatorzy.

ak