Pod koniec maja w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta gala finałowa najbardziej prestiżowego konkursu piękności na Podbeskidziu. Dziś przedstawiamy sześciu kandydatów do tytułu Mistera Beskidów 2023 spośród których Czytelnicy portalu www.bielsko.biala.pl w głosowaniu wybiorą Mistera Internetu.

Koniec głosowania! Najwięcej głosów naszych Czytelników i prestiżowy tytuł Mistera Internetu portalu www.bielsko.biala.pl zdobył Patryk Czepiel. Gratulujemy!

W tym roku o koronę Mistera ubiega się sześciu niezwykle przystojnych panów. Zwycięzcę poznamy na gali finałowej konkursu, która odbędzie się 27 maja (początek o godz. 17.00) w Bielskim Centrum Kultury. Kilka dni temu w głosowaniu Czytelników portalu tytuł Miss Beskidów Internetu 2023 zdobyła Joanna Wala!

Od dziś nasi Czytelnicy mogą wybrać Mistera Internetu portalu www.bielsko.biala.pl. Przedstawiamy zdjęcia oraz krótkie wizytówki wszystkich kandydatów do tytułu Mistera Beskidów 2023. Zwycięzcą plebiscytu zostanie ten z panów, którego zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów Czytelników - każdy może oddać tylko jeden głos, dlatego przed ostateczną decyzją warto zapoznać się ze wszystkimi kandydatami i ich krótkimi biogramami! Głosowanie zamkniemy w piątek, 26 maja o godz. 20.00.

Wręczenie nagrody dla Mistera Beskidów Internetu nastąpi na gali w Bielskim Centrum Kultury.

1. Krzysztof Arciszewski
31 lat/178 cm
Łódź

Krzysztof pasjonuje się sportem, szczególnie pływaniem, siłownią i bieganiem. Uprawianie aktywności fizycznej pozwala mu na utrzymanie formy, poprawę kondycji oraz rozwijanie charakteru, a także pomaga mu w codziennym funkcjonowaniu. Poza sportem od kilku lat interesuje się modą i chce wprowadzić na rynek swoją własną markę odzieżową. Praca nad projektem marki to dla niego nie tylko kreatywna przygoda, ale również proces samodoskonalenia i rozwijania umiejętności zarządzania biznesem. W wolnych chwilach chętnie sięga po książki o rozwoju osobistym i świadomości co pozwala mu poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się jako osoba. Jednocześnie bardzo ceni sobie relacje z ludźmi, a szczególnie z przyjaciółmi, z którymi dzieli swoje zainteresowania, marzenia i plany na przyszłość.

2. Michał Dryja
27 lat/180 cm
Kęty

Absolwent liceum dla dorosłych. Aktualnie pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Interesuje się mechaniką samochodowa, a w wolnych chwilach zajmuje się car detailingiem. Cały czas się udoskonala i zdobywa wiedzę w tym kierunku. Poza tym dba o zdrowy tryb życia poprzez odpowiednio zbilansowana dietę i uczęszczania na siłownie. Wieczorami lubi odpoczywać przy dobrym filmie. Jest pracowity, nie boi się podejmować nowych wyzwań. Co chwile ustala sobie nowe cele, ciagle podnosząc poprzeczkę.

3. Artur Cholewka
32 lata/182cm
Zawiercie

Artur to człowiek z pasją i ambitnym podejściem do życia. Mieszka w Zawierciu, gdzie aktywnie uczestniczy w życiu społecznym i kulturalnym. Jego wykształcenie inżyniera logistyki oraz ukończone studia MBA sprawiły, że posiada on nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne w zarządzaniu złożonymi procesami biznesowymi. Obecnie Artur jest studentem czwartego roku psychologii, gdzie rozwija swoją pasję i zainteresowania związane z tą dziedziną. Już od dłuższego czasu interesuje się on psychologią, szczególnie w zakresie psychologii rozwoju oraz terapii indywidualnej i grupowej. Cieszy się, że może połączyć swoją wiedzę techniczną z tą bardziej humanistyczną, co pozwala mu na kompleksowe podejście do problemów i wyzwań. Poza edukacją, Artur poświęca wiele czasu na rozwój swoich pasji i zainteresowań. Czyta wiele książek z zakresu psychologii, dzięki czemu poszerza swoją wiedzę i pogłębia swoje zainteresowania. Jest również miłośnikiem sportu, a szczególnie siłowni, co pozwala mu na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Artur to człowiek ambitny, który nieustannie dąży do rozwoju osobistego i zawodowego. Jest otwarty na nowe wyzwania i zawsze stara się wykorzystać swoje doświadczenia i umiejętności w pracy oraz życiu codziennym.

4. Łukasz Skoczeń
26 lat/184 cm
Staszkówka/Bergen (Norwegia)

Na co dzień pracuje w Norwegii i sesje zdjęciowe w Polsce przeplata z pracą na wysokościach za granicą. Około rok temu odkrył w sobie nowe pasje jakimi są modeling oraz aktorstwo. Uważa, że nigdy nie jest za późno aby realizować swoje cele i spełniać marzenia. Najważniejsza dla niego jest wiara w siebie i w swój sukces. Najlepszym przykładem na to jest jego obecność tutaj, w finale konkursu. W wolnym czasie spędza czas na siłowni i trenuje piłkę nożną. Uwielbia tańczyć i chodzić po górach. Ukończył szkolenie z masażu.

5. Patryk Czepiel
23 lata/185 cm
Katowice

Studiował na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach najbardziej sfeminizowany kierunek w Polsce, jakim jest położnictwo. W czerwcu 2022 udało mu się obronić i uzyskać wymarzony tytuł położnego. Na co dzień pracuje na bloku operacyjnym w Szpitalu Miejskim w Zabrzu jako położny operacyjny. W swojej pracy, jak i w życiu prywatnym stara się pomagać, jak tylko potrafię wszystkim kobietom nie tylko tym ciężarnym. Interesuje się sztuką, botaniką, psychologią i tańcem - tańczy pole dance od 3 lat. Uwielbia malować, gotować, projektować ubrania i wybierać się w spontaniczne podróże po całej Polsce.

6. Mateusz Bzdura
18 lat/193 cm
Sosnowiec

Jest uczniem V LO im. Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej. Uczęszcza do klasy o profilu prawno-społecznym, w przyszłości chciałby studiować prawo lub dziennikarstwo. W swoim życiu próbował wielu aktywności, był harcerzem, trenował judo i zdobywał liczne osiągnięcia w koszykówce z drużyną MKS Dąbrowa Górnicza. Obecnie w jego kręgu zainteresowań znajdują się podróże, lubi odwiedzać ciekawe miejsca oraz poznawać inne kultury. Ma w planach zwiedzić największe stolice Europy. Interesuje się historią i wiedzą o współczesnym świecie. Kocha zwierzęta, obecnie posiada psa rasy Jack Russell Terrier, z którym chodzi na długie spacery. Dba o sylwetkę i prowadzi zdrowy tryb życia, trenuje na siłowni i aktywnie spędza czas. Latem jeździ na rowerze i wędruje po górskich szlakach, zimą jeździ na nartach.

Organizatorem konkursu Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek jest agencja Grabowska Models.

bb