Od kilku dni przy ul. Cyniarskiej w pobliżu Galerii Sfera działa nowy punkt handlowy, który jest połączeniem sklepu typu second hand i pchlim targiem. Każdy może zarezerwować w nim regał, by sprzedać swoje niepotrzebne rzeczy i na tym zarobić. To doskonała okazja, by dać drugie życie swoim niepotrzebnym przedmiotom.

Punkt handlowy nosi nazwę Wystawka, uruchomiony został przy ul. Cyniarskiej w pobliżu mostku prowadzącego do Galerii Sfera II. Jego właścicielka podkreśla, że to doskonałe miejsce, by pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i jednocześnie wspierać środowisko poprzez ich ponowne wykorzystanie.

Używajac łatwego w obsłudze systemu klient rezerwuje regał online po czym wprowadza wszystkie swoje produkty w formularz dostępny na stronie. W sklepie przygotowane zostają etykiety i metki, które należy przyczepić do swoich produktów, a następnie ułożyć je na zarezerwowanym regale. 

Gdy tylko się coś sprzeda, klient otrzyma powiadomienie. Regał kosztuje 36 zł na tydzień, półka w gablocie 15 zł. Tak długo jak regał jest opłacony, rzeczy pozostają w sprzedaży. W trakcie naszej wizyty sprawdziliśmy jakie rzeczy pozostawiają klienci w Wystawce. Można tu znaleźć nie tylko tzw. starocie, ale wystawionych na sprzedaż zostało wiele produktów lokalnych artystów, rękodzieło oraz ubrania.

Bez wątpienia przy ul. Cyniarskiej powstało miejsce, gdzie można sprzedać niepotrzebne rzeczy i dać im drugie życie. Punkt jest czynny w dni robocze w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 9.00-14.00.

bb