Święto wyprzedaży w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej! Black Week z promocjami sięgającymi nawet do 50 proc. od cen regularnych - wysokiej jakości materace, łóżka i akcesoria do sypialni w obniżonych cenach. Zapraszamy do salonu Pan Materac przy ul. Komorowickiej 39!

Promocje do 50 proc. z okazji Black Week w salonie Pan Materac!

Tydzień wielkich wyprzedaży w salonie Pan Materac z okazji Black Week! Jak co roku, Pan Materac dołącza do wyjątkowej akcji wyprzedaży, oferując wiele wysokiej jakości produktów do sypialni w atrakcyjnych cenach! Podczas tegorocznego Black Week wybrane materace, łóżka i akcesoria dostępne w obniżonych cenach nawet o 50 proc. od cen regularnych! 

Pełna oferta produktowa Black Week dostępna na https://www.panmaterac.pl/black-week-58

Podczas trwającego Black Week w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej wiele materacy od renomowanych producentów dostępnych w niższych cenach - Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Tempur, Serta, Magniflex - wybrane materace z rabatami sięgającymi do 50 proc. od cen regularnych!

Sam materac to nie wszystko! Z okazji Black Week wiele modeli łóżek tapicerowanych i drewnianych w promocji nawet 15 proc. Rabatami objęte zostały również niezbędne w sypialni akcesoria jak kołdry, poduszki, pościele i prześcieradła - wybrane akcesoria dostępne są z aż 20 proc. rabatem! 

Odwiedź salon Pan Materac w Bielsku-Białej i wykorzystaj okazję na zakup wysokiej jakości produktów do sypialni na Black Week! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Bielsku-Białej:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-bielsko-biala-73
FABRYKA FILCU
ul. Komorowicka 39
43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 718 780
tel. 33 833 03 33
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt.: 10:00-19:00
Sobota: 10:00-17:00
Niedziela (handlowa): 10:00-14:00

Artykuł sponsorowany