Kilka tygodni temu w Bielsku-Białej gościła Magda Gessler, która przeprowadziła „Kuchenne rewolucje” w dawnym Bistro 43300. Emisja bielskiego odcinka planowana jest w czwartek, 24 listopada. Dziś przedpremierowo odcinek będzie można zobaczyć w Playerze TVN.

Magda Gessler z ekipą telewizyjną TVN gościła w Bielsku-Białej na początku września. Bistro na kilka dni zostało zamknięte, a właściciele w mediach społecznościowych zapowiadali, że lokal już nigdy nie będzie taki sam.

Czytaj: Tajna wizyta Magdy Gessler w Bielsku-Białej. Restauracja z nową nazwą i kartą dań

Po nagraniu „Kuchennych rewolucji” metamorfozę przeszedł wystrój lokalu, ale także karta dań, w której pojawiły się potrawy zaproponowane przez znaną restauratorkę. Zupełnie nowa jest także nazwa lokalu działającego przy ul. Komorowickiej. Dotychczasowa - Bistro 43300 - została zmienione na Bistro u rodziny Gębalskich.

Poznaliśmy datę emisji odcinka „Kuchennych rewolucji” z Bielska-Białej. Okoliczności metamorfozy, jaką przeszedł bielski lokal pod okiem Magdy Gessler zobaczymy na ekranie w następny czwartek, 24 listopada - początek odcinka o godz. 21.35. Dziś wieczorem przedpremierowo bielski odcinek będzie można obejrzeć w Playerze TVN.

bak

Foto: TVN