Od kilku dni w Turcji przebywa 12-osobowa grupa modelek z całej Polski na zgrupowaniu przed konkursem Foto Models Poland 2022. Są wśród nich trzy modelki reprezentujące agencję Grabowska Models z Bielska-Białej. Relację z konkursu, który odbędzie się 25 października, będzie można oglądać w TV Polsat. 

Wśród pięknych panien są trzy modelki z agencji Grabowska Models: Anna Ślimok (Miss Internautów portalu bielsko.biala.pl 2021), Zuzanna Balonek (Miss Beskidów Nastolatek 2022) i Marta Momot (fotomodelka). Podczas zgrupowania zaplanowano wiele atrakcji. Oprócz wycieczek i poznawania kultury kraju nie zabraknie czasu na sesje zdjęciowe oraz intensywne próby choreograficzne przed galą finałową.

- To jest niesamowita przygoda - mówi Ania Ślimok. - Każdy dzień jest wypełniony wrażeniami. Zwiedzamy piękne miejsca, robimy zdjęcia i oczywiście poznajemy się w grupie. Bardzo się cieszę, że to co widziałam dotąd tylko w telewizji teraz mogę przeżywać i oglądać na żywo. I cicho liczę na więcej takich niesamowitych konkursów i wspomnień.

- Dotychczas podczas pobytu w Turcji miałam przyjemność spełnić swoje marzenie i pływać z delfinami - przyznaje Marta Momot. - Miałam już kilka sesji, w tym wizytówkową w Morzu Śródziemnym. Codziennie są kilkugodzinne próby, gdzie ćwiczymy choreografię. Jutro w planach mamy wycieczkę i rejs statkiem pirackim oraz kąpiel w morzu.

- Poza treningami, próbami i rozwijaniem swych umiejętności przed aparatem i kamerą możemy spełniać nasze marzenia podczas wycieczek - dodaje Zuzanna Balonek. - Gdy byłam małym dzieckiem, zawsze chciałam zobaczyć na żywo delfiny, a co dopiero móc pływać razem z nimi. Tutaj w Turcji miałam okazję spełnić to marzenie i dostać nawet buziaka od delfina. Poza wycieczkami razem z koleżankami z konkursu w wolnych chwilach udajemy się na plaże, aby się zrelaksować na leżaku lub w morzu.

Gala finałowa Foto Models Poland 2022 odbędzie się 25 października w Alanyi na Riwierze Tureckiej. Relację z konkursu będzie można obejrzeć w TV Polsat. 

bb

Foto: agencja Grabowska Models