Nasze modelki od wielu lat widywane są na czerwonych dywanach w Barcelonie, Mediolanie, Paryżu, Essen, Düsseldorfie, Ostrawie, Chicago i wielu innych miejscach. Uczestniczą w sesjach zdjęciowych, kontraktach modelingowych, pokazach mody oraz konkursach piękności w kraju i za granicą. Jeśli chciałabyś do nich dołączyć - ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie!

Agencja Grabowska Models, z której od lat wywodzą się laureaci i laureatki wielu edycji konkursów Miss Polonia, Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Mister Polski, zaprasza już 29 października na godz. 15.00 do hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej (al. Armii Krajowej 220) na specjalny casting.

O godz. 14.00 będziemy czekać na zainteresowane dziewczyny w wieku 18-29 na drugi casting do 35. jubileuszowej edycji konkursu Miss Beskidów 2023. Zapraszamy też dziewczyny od lat 16 (z opiekunem lub podpisaną zgodą rodziców). Finalistki konkursu będą mogły brać udział w konkursach oraz wydarzeniach modowych w kraju i za granicą.

Nie przegap takiej okazji i dołącz do nas! Castingi są bezpłatne! 

Serdecznie zapraszamy, czekamy na Ciebie! Mamy na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach krajowych i zagranicznych. Więcej informacji o nas i o tym, co robimy najlepiej na Podbeskidziu znajdziesz na stronie  www.grabowskamodels.pl.

Artykuł sponsorowany