Imprezy integracyjne cieszą się coraz większą popularnością. Wiele firm organizuje wydarzenia, które mają na celu integrację załogi, poprawę wizerunku firmy, zbudowanie relacji czy usprawnienie pracy w zespole. Bardzo ważny jest wybór miejsca, w którym ma odbyć się firmowe wydarzenie. Warto zadbać, aby było atrakcyjne, zlokalizowane w ciekawej dzielnicy, z dobrym dojazdem, zapewniało relaks po pracy. Przykładem takiego miejsca są Kobiernice, położone ok. 10 km od Bielska-Białej, 50 km od Katowic i 80 km od Krakowa.

Kobiernice - doskonałe miejsce na firmowe spotkanie

Kobiernice to niewielka wieś położona w dwóch mezoregionach Pogórza Śląskiego i Beskidu Małego. Dobra lokalizacja sprawia, że miejscowość chętnie odwiedzają turyści z pobliskich miast, a także fani aktywnego wypoczynku. Wieś stanowi doskonałą bazę wypadową na górskie szlaki Beskidu Małego. Turyści mają do dyspozycji szlaki piesze i rowerowe, stoki narciarskie, w okolicy działają również liczne wyciągi pozwalające na poznawanie uroków białego szaleństwa. Dużą atrakcją turystyczną jest Góra Żar ze sztucznym jeziorem, na którą można wjechać kolejką linowo-terenową.

Atutem miejscowości jest bliskość Parku Rozrywki Energylandia, który o każdej porze roku przyciąga rzesze turystów. W lecie warto odwiedzić Jeziora Międzybrodzkie i Żywieckie i skorzystać w wielu wodnych rozrywek. Ale Kobiernice to nie tylko niezwykła przyroda i związane z nią atrakcje. Turyści mogą również zwiedzić liczne kościoły, muzeum w Kętach opisujące historię regionu, a także obejrzeć ruiny zamku Wołek. Kobiernice, mimo że niewielkie, nie pozwalają na nudę. To doskonałe miejsce dla turystów indywidualnych, a także firm, które chcą zorganizować event w górach.

Impreza integracyjna w góralskiej gospodzie

Impreza integracyjna, aby przyniosła oczekiwany efekt, powinna być zorganizowana w atrakcyjnym miejscu. Liczy się zarówno sama miejscowość, jak i hotel, w którym goście spędzą czas na wspólnej integracji. Dla pracowników ważne są proponowane atrakcje, komfortowe warunki noclegowe oraz smaczna kuchnia. Event powinien być formą nagrody, zapewniać relaks i odpoczynek w innych niż zazwyczaj warunkach.

Przykładem miejsca, które idealnie nadaje się do organizacji spotkania firmowego jest Villa & Gospoda Krakowska. Dużym plusem jest możliwość powierzenia organizacji imprezy konsultantom, którzy zajmą się przygotowaniem eventu od A do Z. Na co mogą liczyć firmy, które zdecydują się urządzić firmowy event w Gospodzie Krakowskiej? O wszystkich proponowanych atrakcjach można dowiedzieć się na stronie gospoda-krakowska.pl.

Goście do dyspozycji będą mieli dwie sale przystosowane do organizacji szkoleń czy biznesowych kolacji. Sale, które w zależności od rozkładu krzeseł pomieszczą od 20 do 80 osób, są w pełni wyposażone. Do dyspozycji są rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty, artykuły biurowe. Istnieje możliwość zamówienia bufetu oraz skorzystania z restauracji serwującej kuchnię polską oraz europejską. Wszystkie produkty są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców.

W Villi jest 21 nowoczesnych, klimatyzowanych 2-osobowych pokoi, w których może przenocować ok. 45 - 50 osób. Po części oficjalnej lub szkoleniowej pracownicy na pewno nie będą się nudzić - o organizację czasu zadbają wykwalifikowane osoby. Villa & Gospoda Krakowska stanowi świetną bazę wypadową na górskie szlaki, chętni mogą zwiedzać okolice i poznawać górską kulturę. Możliwe jest również zorganizowanie kolacji z góralską kapelą czy innych atrakcji według potrzeb klientów.

Osoby, które będą zadowolone z organizacji eventu mogą skorzystać również z innych propozycji Villi Krakowska Gospoda, przeznaczonych dla firm. Organizowane są szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i wszelkiego rodzaju tematyczne imprezy firmowe.

Organizacja szkolenia i imprezy firmowej w Beskidach to doskonały pomysł. Odpoczynek w regionalnej gospodzie, w otoczeniu gór i innych atrakcji na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Warto się o tym przekonać i już teraz zadbać o integrację swojej załogi. 

Artykuł sponsorowany