W Nowym Klubie w Galerii Sfera w Bielsku-Białej wystąpi jutro Tede, który swego czasu uważany był za najlepszego rapera w Polsce. W 2017 jego mixtape został uznany za najdroższą polską rapową płytę w sprzedaży wtórnej. Mamy bezpłatne wejściówki dla Czytelników. KONKURS!

Tede, ale również TDF, Fiodor, Jaca oraz DJ Buhh to polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także właściciel przedsiębiorstwa odzieżowego, aktor i osobowość telewizyjna. Sprzedał w Polsce ponad 300 tys. egzemplarzy swoich płyt i został pięć razy nominowany do nagrody Fryderyka.

Na początku kariery uważany był za najlepszego rapera w Polsce. Poza działalnością solową współpracował m.in. z takimi wykonawcami, jak Natalia Kukulska, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, zespół Kombi i Patricia Kazadi. Prowadził program o motoryzacji w TVN Turbo.

Koncert Tede odbędzie się w czwartek, 12 maja o godz. 21.00 w Nowym Klubie w Galerii Sfera przy ul. Mostowej 5 w Bielsku-Białej. Sprzedaż biletów odbywa się TUTAJ, a my mamy dla Czytelników pięć podwójnych bezpłatnych zaproszeń na ten koncert. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się artysta, którzy występuje pod pseudonimem Tede?

Odpowiedź należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Tede”. O wygranej zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń. Czas start!

Aktualizacja godz. 21.00. Wejściówki zostały rozdysponowane. Dziękujemy za udział w konkursie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

bb