Scenografia przedstawiająca jarmark świąteczny stanęła na płycie bielskiego Rynku, gdzie realizowane będą kolejne sceny filmu „Uwierz w Mikołaja”. Napisy na drewnianych straganach mają błąd w nazwie miasta - brakuje w nich łącznika. Z ostatniej chwili: błąd został usunięty!

W weekend na płycie bielskiego Rynku ponownie pojawiły się drewniane stragany - imitują one jarmark świąteczny i są scenografią filmu. Całość jest zagrodzona taśmą, bo dziś w tym miejscu kręcone będą kolejne sceny filmu „Uwierz w Mikołaja”. Z zamontowaną scenografią jest jednak pewien poważny problem. Nazwa naszego miasta zapisana na straganach brzmi „Bielsko Biała” i brakuje w niej łącznika. Zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika.

- Kilka budek na Rynku, na każdej ten sam szyld, każdy z błędem. Zwróciłem uwagę jakiemuś pracownikowi z filmu, który coś przy tym „dłubał”, to odpowiedział, że nie jego problem - relacjonuje. Zdjęcia przesłaliśmy do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej z prośbą, by skontaktować się z producentem filmu i naprawić błąd zanim ekipa przystąpi do realizacji zdjęć.

bak

Aktualizacja godz. 13.50. Błąd w nazwie miasta Bielsko-Biała na straganach został usunięty.

Foto: Adam Kanik