Zima kolejny raz mocno utrudnia życie kierowcom i pieszym poruszającym się po chodnikach. Po nocnych opadach śniegu w sobotni poranek wiele głównych i osiedlowych ulic Bielska-Białej pokrytych jest błotem pośniegowym. Trzeba zachować ostrożność.

Po nocnych opadach śniegu wiele ulic w Bielsku-Białej pokrywa błoto pośniegowe. Miejscami kierowcy samochodów ciężarowych mają trudności z pokonaniem podjazdów, ale ze względu na mały ruch pojazdów w sobotni poranek nie ma większych utrudnień komunikacyjnych. Szczególną ostrożność piesi powinni zachować poruszając się po chodnikach, gdzie miejscami zalega spora warstwa śniegu, pod którą może być lód.

Dziś śnieg może padać w godzinach popołudniowych. Temperatura w trakcie dnia będzie utrzymywać się poniżej 0 st. C. Taka sytuacja prognozowana jest mniej więcej do połowy przyszłego tygodnia. Później możliwe jest nieznaczne ocieplenie i wzrost temperatury w trakcie dnia do 1-2 st. C. W niedzielę nie powinno już padać, ale zrobi się chłodniej - nocą do -10 st. C.

bak