Po krótkotrwałych, ale bardzo intensywnych opadach śniegu nastąpił komunikacyjny paraliż Bielska-Białej. Zablokowane jest wiele głównych ulic, gdzie samochody - osobowe, autobusy, ciężarowe - nie są w stanie podjechać pod wzniesienia. Jak informuje policja, w ciągu zaledwie dwóch godzin doszło w regionie do dziewięciu stłuczek. Wraca zima z przelotnymi opadami śniegu i całodobowym mrozem.

Jak prognozują Łowcy Burz Podbeskidzia, w czwartek w trakcie dnia możliwe są przelotne opady śniegu, lokalnie dość mocne. - Warunki na drogach mogą się szybko zmieniać i chwilowo pogarszać. Temperatura będzie spadać, rano jeszcze na plusie, po południu już poniżej 0 st. C. Wiatr porywisty, zmieniający kierunek na zachodni - prognozują.

W piątek przez cały dzień możliwe przelotne opady śniegu, miejscami może padać dość mocno. Warunki drogowe lokalnie trudne, temperatura poniżej 0 st. Weekend z przelotnymi opadami śniegu oraz chwilami ze słońcem. Temperatura cały czas poniżej zera, nocami spadki nawet do -10 st. C.

bak

Film: Czytelnik