Miłośnicy rabatów, wyprzedaży i promocji wiedzą doskonale, że wielkimi krokami zbliża się święto zakupów, czyli Black Friday! Jednak jeden dzień z okazjami zakupowymi to zdecydowanie za mało, dlatego do skorzystania ze zniżek Gemini Park zaprasza w piątek oraz sobotę! Dodatkowo czeka konkurs z nagrodami o łącznej wartości 13 tys. zł!

Z okazji Black Friday Gemini Park postanowiło jeszcze bardziej rozgrzać emocje! Oprócz długiej listy rabatów na odwiedzających czeka konkurs z ponad 40 nagrodami, a zwycięzca otrzyma 1 000 zł na zakupy w wybranym przez siebie sklepie!

Jest w czym wybierać - promocje obowiązują na odzież, obuwie, elektronikę, perfumy i kosmetyki, zabawki oraz akcesoria do domu.

Podczas Black Weekend Gemini Park nagradzać będzie zakupową intuicję odwiedzających, którzy staną przed z pozoru prostym zadaniem: oszacowania wartości stylizacji stworzonych z modowego asortymentu dostępnego w sklepach Gemini Park.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
- w dniach 26-27 listopada 2021 zrobić zakupy za min. 50 zł i zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne na parterze, tuż przy Costa Coffee,
- oszacować poprawną wartość stylizacji,
- poprawnie wypełnić kupon konkursowy i wrzuć go do urny.
 
Na osobę, która będzie najbliżej poprawnej wartości stylizacji, czeka nagroda główna - 1 000 zł na zakupy w swoim ulubionym sklepie zlokalizowanym w Gemini Park!
 
Łączna pula nagród to przeszło 13 tys. zł, dlatego też w zabawie nagrodzonych zostanie ponad 40 uczestników z najlepszymi wynikami!
 
 
Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała i zachęcamy do udziału w Black Weekend!
 
Artykuł sponsorowany