Fundacja Nadzieja w grudniu organizuje Bieg Mikołajkowy z Nadzieją, który po raz drugi będzie miał wyjątkową wirtualną odsłonę. Na każdego uczestnika, który pokona dystans 6 km czeka medal. Jak co roku, nagrody otrzymają również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie. Nie ma opłat startowych.

7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2021. Każdy kto w tym terminie pokona dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie i udokumentuje swoją aktywność (przesyłając do 8 grudnia godz. 15.00 na adres: [email protected] zdjęcia lub print screen z aplikacji bądź z zegarka) czeka medal.

Jak co roku, organizatorzy nagrodzą również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie. Zdjęcia z biegu należy przesłać na adres: [email protected] Fundacja Nadzieja zaprasza do udziału Małych i Dużych, tych którzy biegają i tych, którzy preferują spacer. Brak opłat startowych. Rejestracja https://bgtimesport.pl.

Podobnie jak w ubiegłym roku, biegowi towarzyszy akcja Biegamy Dobro polegająca na zbiórce herbat owocowych, które zostaną przekazane wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej i pacjentom szpitali w Bielsku-Białej. Herbaty można zostawiać w Klimczokówce przy ul. Zapora 100 lub w Ośrodku Nadzieja przy ul. Barkowskiej 167c, gdzie zostały przygotowane pudła z napisem Biegamy Dobro.

bb