Wielkie otwarcie kolejnego salonu Pan Materac w dniach 26-27 listopada 2021! Kolejnym miejscem, w którym dostępne będą najwyższej jakości materace do spania, stylowe łóżka oraz akcesoria do sypialni jest Bielsko-Biała! Zapraszamy na otwarcie salonu podczas weekendu największych promocji! Otwarcie połączone z wielkimi wyprzedażami na Black Friday! Przyjdź do naszego nowego salonu przy ul. Komorowickiej 39 i skorzystaj z wielu korzystnych rabatów!

Rabaty do 40 proc. na otwarcie salonu Pan Materac w Bielsku-Białej!

Otwarcie salonu to idealna okazja do zakupu materaca, łóżka lub innych akcesoriów do sypialni w niezwykle korzystnych cenach! Otwarcie salonu w Bielsku-Białej zbiega się z okresem największych wyprzedaży z okazji Black Friday! W związku z tym podczas otwarcia wiele popularnych materacy dostępnych w atrakcyjnych promocjach! Rabaty sięgające nawet do 40 proc. od cen regularnych! Przyjdź i świętuj z nami otwarcie kolejnego salonu Pan Materac!

Pełna oferta produktowa dostępna również na: www.panmaterac.pl

W szerokim asortymencie naszego nowego salonu znajdują się produkty od znanych i renomowanych na rynku producentów materacy i łóżek - Hilding, Janpol, Materasso, Serta, Mollyflex, Magniflex, Tempur oraz Ekodom, New Elegance, New Design i Bed Design - to wszystko znajdziesz w naszym salonie w Bielsku-Białej! W trakcie otwarcia wybrane materace z rabatami nawet do kilkuset złotych taniej od cen regularnych!

Naszym klientom oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, których jakość potwierdzają zarówno certyfikaty i atesty, jak i liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Pan Materac to również własna linia produktów do sypialni, która obejmuje wysokiej jakości materace, stelaże oraz poduszki i kołdry - niemal wszystkie produkty marki Pan Materac w promocji!

Promocje ograniczone czasowo!

Profesjonalna pomoc w wyborze materacy!

Promocje to nie wszystko! W naszych salonach zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze materaca. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników dołoży wszelkich starań, aby materac był idealnie dopasowany do potrzeb i preferencji klientów.

Wybór odpowiedniego materaca do spania to jeden z podstawowych elementów wpływających na zdrowy i regeneracyjny odpoczynek, dlatego przed zakupem warto się skonsultować i uzyskać cenne wskazówki dotyczące prawidłowego ułożenia ciała podczas snu!

W salonie Pan Materac w Bielsku-Białej uzyskasz niezbędne informacje i znajdziesz wymarzony materac do swojej sypialni!

Świętuj z nami otwarcie nowego salonu i skorzystaj w wielu niezwykle atrakcyjnych promocji! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Bielsku-Białej:
FABRYKA FILCU
ul. Komorowicka 39
43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 718 780
 
Godziny otwarcia salonu:
Pn. - Pt.: 10:00-20:00
Sobota: 10:00-20:00
Niedziela (handlowa): 10:00-18:00
 
Artykuł sponsorowany