Wczoraj w Bielsku-Białej zdjęcia do swojego programu nagrywał Robert Makłowicz. Popularny krytyk kulinarny i podróżnik pojawił się m.in. w Studiu Filmów Rysunkowych oraz na Bielskim Syjonie, gdzie realizował zdjęcia w pobliżu pomnika Marcina Lutra. Odcinek realizowany w Beskidach ma pojawić się w połowie października na kanale Makłowicza w serwisie YouTube.

- Dzisiaj (w poniedziałek - red.) pod pomnik Marcina Lutra, wraz ze swoją ekipą, zawitał Robert Makłowicz. Odwiedził Bielski Syjon w czasie kręcenia odcinków serialu o Śląsku, którego częścią są także Luteranie - poinformowała w mediach społecznościowych parafia ewangelicko-augsburska.

Popularny krytyk kulinarny i podróżnik odwiedził wczoraj także Studio Filmów Rysunkowych, które tą wizytą również pochwaliło się w sieci. Jak dowiedział się nasz portal, Robert Makłowicz pojawił się w Bielsku-Białej na zaproszenie Śląskiej Organizacji Turystycznej, by zrealizować zdjęcia do jednego z pięciu odcinków serii, jaka powstanie na temat atrakcji turystycznych województwa śląskiego. Zdjęcia realizowane są na terenie Bielska-Białej oraz Beskidów. Organizatorzy nie ujawniają, jakie miejsca odwiedził jeszcze z kamerą popularny podróżnik.

Zgodnie z planem, premiera programów odbędzie się w połowie października na kanale Makłowicza w serwisie YouTube. Popularny podróżnik i koneser kulinarny zgromadził ponad 420 tys. subskrybentów, a od marca 2020 jego filmy zanotowały łącznie ponad 36 mln odsłon.

bak

Foto: SFR