Policjanci poszukują 32-letniej mieszkanki powiatu żywieckiego. Kobieta ostatni raz była widziana wczoraj w rejonie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie znajduje się zaginiona proszone są o kontakt z policją.

Natalia Andrusiewicz, 32-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, zaginęła we wtorek. Ostatni raz była widziana wczoraj ok. godz. 18.00 w okolicy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca swojego zamieszkania. Kobieta ma ok. 165 cm, jest średniej budowy ciała, ma włosy brązowe, proste. W dniu zaginięcia ubrana była w jasne spodnie z czarnymi wzorami i niebieską bluzkę.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, przy ul. Kamińskiego 8, tel. 47 85 702 00 lub 47 85 712 55, e-mail. [email protected]

Aktualizacja
Policjanci zakończyli poszukiwania 32-latka, która zaginęła w dniu 20 lipca w okolicy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Kobieta cała i zdrowa sama skontaktowała się z Policją, po tym, jak dowiedziała się z mediów o swoich poszukiwaniach. Dziękujemy za zaangażowanie mediom i mieszkańcom.

bb